Допомога військовому санаторію в м. Приморськ

06.08.2018
от

Міцного здоров»я та духовних сил нашим рідним героїчним нащадким війська Запорозького — військовослужбовцям Збройних сил України!
8 травня група Всеукраїнського штабу операції «Козацький волонтер» МГО «Міжнародного союзу козаків «Запорозька Січ», (голова Дмитро Сухінін (Гора), вчений, військовий історик, автор книг, заступник Павло Білан) прибула до військового санаторію міністерства оборони України в м. Приморськ з привітаннями, подарунками та гуманітарною волонтерською допомогою.
В день Пам»яті та примирення, напередодні дня Перемоги
у Другій світовій війні до стовореної рік тому філії Першої Національної громадської козацької історичної бібліотеки ім. князя Д.І. Вишневецького (Байди) одноіменного Лицарського ордену (керівник Кліменко Надія Миколаївна), з задоволенням передали вітання від наших колег-берегинь з Запорізької державної інженерної академії (Шаповалову Валентину Павлівну) та Запорізького національного універсітету (Ягоян Оксану Миколаївну) та чергову партію книг. Це і з іісторії Запорозького козацтва ібіографії отаманів та гетьманів ( «історія Запорозької Січі», «Павло Тетеря», «Україна скарби музеїв і заповідників»,»Славетні битви»»Остання з роду Скоропадських» «Золоті сторінки» — «Українське козацтво», «Україна у вогні минулого століття» Ярослава Фазуліна та Володимира Гінди), а також зарубіжна пригодницька класична європейська література. Взяли з собою примірники цікавих творів місцевих авторів, які надали фахівці департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА. Це талановиті роботи Юрія-Поляна Юрика (анекдоти та гуморески, Олександра Медка, Федіра Турченка («Як творився міф про «Комбатів»), антології творів «Письменники Запорізького краю». Долучили до культурного закладу санаторію і всесвітньовідомі твори Олександра Дюма («Три мушкетери» та «Графіня де Монсоро»),Теодора Драйзера «Титан», Анн і сержа Голонів, класику України — Івана Франка (декілька томів) Остана Вишні, нові книги — «Духовні скарби нашого краю»(усна народна творчість Запорозького району Запорізької області», презентували перший історичний примірник альманаху — «Українське патріотичне козацтво»(головний редактор-засновник Д.В.Сухінін (Гора), «Вогняні роси» книгу про новітню військово-політичну історію Запорозького козацтва та багато інших. Добре, що керівництво санаторію розуміє велике значення та необхідність надавати можливість молодим солдатам та офіцерам, всім бажаючим, що будуть щорічно лікуватися. вивчати на об»єктивних матеріалах давнє, середньовічнє минуле та новітні події ( незаконну анексію Криму, боротьбу за незалежність країни у фактичній війні проти нас з боку прокремлівських сил та бойовиків,), протистояти ворожій пропаганді, підтримувати Доктрину інформаційної безпеки.
Також завдяки спільній співпраці ГО «Запорозький обласний центр сприяння євроатлантичної інтеграції» з центром інформації та документації НАТО в Україні, лекторської групи
КРК ЗОДА проведена роз»яснювальна робота, надані матеріали для обговорення в колективі, з відпочиваючими
програмних та нормативно-правових документів з подальшого вступу нашої держави до Північно-Атлантичного Альянсу.
Робота у військових підрозділах, що ведеться вже п»ятий рік буде продовжена за підтримки творчої інтелігенції та учасників АТО.
Заступник
начальника штабу Роман Авдєєв

Написать ответ

*