Головне питання дебатів між Зеленським і Порошенком — війна з Росією, — Бутусов. ВIДЕО

05.04.2019
от

Росія продовжує війну і фронт всюди. Цим викликам необхідно дати оцінку. Власне питання життя наших громадян, наших воїнів, безпеки нашої країни має обговорюватися, насамперед, і свою позицію кандидати мають озвучити до дебатів, щоб ми обговорювали те, що у нас у всіх на руках.

Про це заявив головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов в своєму відеоблозі.

Головне питання дебатів між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, на мій погляд, це війна. Війна з Росією. Всі інші питання відійшли на другий план. А це є ключовим, щоб визначити погляди, перспективи майбутнього нашої країни. Зеленський мусить показати, що він може конкурувати з особистістю масштабу Президента. Порошенко мусить показати, що бачення є тільки у нього.

Головний приз — симпатії виборців, які і явка у другому турі. У Зеленського є перевага, його прихильники знають, що він новачок у політиці — від нього багато не чекають. Але у нього швидка реакція і він може здивувати. Перевага Порошенка — він дійсно глибоко розбирається в оборонній темі. Він багато чого може сказати. У нього теж є хороша реакція, і йому теж є чим відповісти. Багато хто визначився до першого туру зі своїми симпатіями, але для країни важливо, щоб дебати відбулися і щоб ми дізналися смисли і дізналися програми. Нам важливо, щоб дебати відбулися змістовно, щоб звучала конкретика, щоб це не був набір анекдотів. І я впевнений — для суспільства важливо дізнатися, що буде далі — з війною, в наших відносинах з Росією.

Підписуйтесь на Youtube-канал Юрія Бутусова

Дебати мають стосуватися заздалегідь визначених проблем. Проблеми перед нами — ми бачимо їх щодня. 2 квітня на фронті загинули українські воїни — Яна Червона і Олександр Мілютін. 4 квітня в Києві засланий російськими спецслужбами диверсант зробив спробу підірвати офіцера Головного розвідувального управління Міноборони, який брав активну участь у подіях на Донбасі. Такі теракти були раніше в 2016-му, загинув командир спецназу ГУР МО Максим Шаповал. Війна поруч. Фронт проходить не тільки на Донбасі, але іноді і тут — на вулицях української столиці. Диверсант мав паспорт громадянина Киргизстану.

Росія продовжує війну і фронт всюди. Цим викликам необхідно дати оцінку. Переконаний, що саме питання життя наших громадян, наших воїнів, безпеки нашої країни має обговорюватися, насамперед, і свою позицію кандидати повинні озвучити до дебатів, щоб ми обговорювали те, що у нас у всіх на руках, що у нас перед очима. Якою буде реформа сил оборони безпеки? Особливо це питання є важливим для Володимира Зеленського, але не менш важливе для Петра Порошенка. Армія, спецслужби, правоохоронні органи — всі ми маємо розуміти — яким чином, в ході можливої ​​зміни влади, в ході виборчого року, ми зможемо гарантувати безпеку нашої держави — це наше майбутнє.

Тільки армія, тільки наші спецслужби, тільки сили оборони можуть змусити Путіна сісти за стіл переговорів. Тільки так ми зможемо домогтися звільнення окупованих територій. Тоді війна для Росії стане дорогою. Коли повториться афганський сценарій і кількість трун, кількість коштів, які Кремль витрачає на війну, стане перевищувати їхні політичні ризики. Тільки тоді зусилля дипломатів знайдуть дійсно правильне втілення в мирних угодах. Тільки тоді можна буде говорити про миротворців. Тому головне питання дебатів — війна. І ми маємо знати, з чим на ці дебати виходять Зеленський і Порошенко. Сподіваюся, ця інформація до них дійде. Сподіваюся, ми побачимо зміст, а не слова навколо тих тем, які є для нас ключовими.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК «Олімпійський». Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обидва кандидати здали аналізи. За його слова, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.

Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на «Олімпійському».

4 квітня спікер виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент завтра, 5 квітня, о 9 ранку чекає в медичній частині НСК «Олімпійський» (Київ) кандидата в президенти Володимира Зеленського для здачі аналізів.

Пізніше Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати «незалежним арбітром» на дебатах між ним і Петром Порошенком.

5 квітня Зеленський у прямому ефірі здав аналізи в приватній клініці.

Написать ответ

*