Інформація про проведення кординаційної ради з питань козацтва Запорізької облдержадміністрації.

28.10.2016
от

Згідно плану роботи 12 жовтня 2016року в Запоріжжі проведено чергове зібрання координаційної ради, обласного оперативного штабу козацтва, отаманів районних організацій старшини та старейшин.
Розглянуті питання : 1. Про підтримку курсу Президента України та громадянського суспільства на європейську інтеграцію. 2. Про зходи щодо підтримки Законів України та інших нормативно- правових актів щодо підтримки курсу на євроатлантичну інтеграцію. 3. Щодо винесення питань євроінтеграції та євроатлантичної інтеграції на Велику Раду отаманів в м. Київ.. 4.Про затвердження плану урочистих заходів щодо святкування Дня Українського козацтва, Української армії, визволення м.Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників.Дня Покрови Пресвятої Богородиці. 5. Про затвердження основних напрямів діяльності коордради на 2017рік.
1.Доповідач — Сухінін Д.В. Присутніх було ознайомлено з стратегічними питаннями зовнішньої політики України, дан аналіз дій державного керівництва на створення умов та виконання плану дій щодо отримання безвізового режиму, підтримано реалізацію на практиці конкретних заходів щодо найскорішого втіленя у життя політики євроінтеграції в сфері економіки, політики, культурних відносин з країнами Східної та Західної Європи, Створення відповідних умов прискореного руху. Підкреслено важливість курсу для всіх верств населення, подальшого розвитку конкуренції, створення нових робочіх місць та сучасних виробництв, відновлення процесу сталого надходження в країну інвестицій. Дана висока оцінка діям направленим на забезпечення інтересів вітчизняного товаровиробника на світовому ринку товарів та послуг, розвиток політики добросусідства , взаємовигідного партнерства та дружби між народами.
Доповідь була підтримана. виступили Лапін І.Є., Синьопольський І.А., Мельник В.М., Лютий В. М., Білан П.А.,Нікіпілий М.М., священник УПЦ КП отець Андрій, Турченко Ф.Г., Рижов К.А.,Зубченко О.С.Ігнатченко С.Б., Рижков І.О.,
Вирішили підтримати курс на євроінтеграцію України, запропонувати розглянути питання в козацьких організаціях на семінарах, зборах , конференціях тощо. Щомісячно проводити роз»яснювальну роботу з козаками.
2.Доповідач — Сухінін Д.В. В доповіді розлянуті питання стану військово-політичної ситуації в світі, дана негативна оцінка агресивним режимам, Ретельно проаналізовано ситуацію на сході України, схвалені дії зовнішньополітичного курсу Президента України та міністерства іноземних справ. міністерства оборони та штабу АТО. Підкреслено необхідність створення надійної системи забезпечення незалежності держави, свобод та прав людини, системного та дійового контролю на кордонах держави , недопущення дій будь яких бандформувань з різними антиукраїнськими гаслами. Відмічено позитивну роль державних європейських інститутів,Держдепартаменту Сполучених Штатів Америки та Північно-Атлантичного альянсу у вирішенні питань миру, формування політики довіри та добросусідства між народами Євпропи та світу. Вкрай необхідним визнано питання проведення інформаційної роботи з метою об»єктивного висвітленя дій цих організацій на користь України.
Доповідь була підтримана одноголосно. Виступили : Гузь В.В., Лапін І.Є., Нікіпілий М.М., Білан П.А., Синьопольський І.А., Турченко Ф.Г., Лютий В.М., Зубченко О.С., Рижов К.А.,Дьяченко О.В., Ліходід С. В., Пилипенко В.П., Ігнатченко С.Б., Рижков І.О. , отець Андрій УПЦ КП.
3. Доповідач Сухінін Д.В. Підкреслив геополітичне довгострокове значення рішень Верховної Ради, Уряду та Президента України щодо стратегічного руху держви, суспільства , Збройних Сил України до братьньої сім»ї європейських народів та оборонних альянсів.
Доповідь була підтримана одноголосно з проханням виступити по цьому питанню Сухініну Д.В., Лапіну І.Є., Синьопольському І.А. Вирішено : виступити на Великій Раді отаманів України та запропонувати включити до резолюції питання необхідності європейської та євроатлантичної інтеграції.
4.Доповідач Сухінін Д.В. Наголосив на необхідності прийняття в урочистих заходах всіх патріотичних сил, всіх козацьких організацій області з метою розширення виховної роботи серед молоді та громадян, на конкретних історичних прикладах висвітлювати героїчні та звитяжні дії пращурів-фундаторів Гетьманської Держави, Української армії, наших дідів та прадідів в роки Другої світової війни на фронтах на сході та заході здобувших перемогу над нацистами. а також організувати та прийняти участь у молебні на честь свята Покрови Пресвятої Богородиці,
Вирішили одноголосно погодитися з пропозиціями та проінформувати про організацію масштабних культурних подій в районах та містах області.
5.Доповідач Сухінін Д.В. Проінформував високоповажне зібрання про роботу ради та козацьких організацій за 2016 рік, зробив наголос на необхідності продовження операції » Козацький волонтер «, » Дозор » та » Перехоплення» спільно з правоохоронними органами та збройними силами України, проводити заходи культурно-історичного , спортивного , військово-політичного , та національно -патріотичного характеру.
Виступили ;: Лапін І.Є, Синьопольський І.А., Нікіпілий М.М., Ігнатченко С.Б., Грицаєнко І.М., Турченко Ф.Г., Мельник В.М., Лютий В.М., Пилипенко В.П., Рижов К.О. Зубченко О.С. Лукашенко О.
Вирішили з пропозиціями погодитися, додавши до плану роботи подальший розвиток Першої Національної гроиадської козацької історичної бібліотеки ім. князя Д.І. ( Байди ) Вишневецького, Української Гетьманської шляхетської академії, обов»язкове проведення Третього історичного міжнародного конгресу козацтва, розвитку козацького хорового та фольклорного мистецтва, системної співпраці з європейськими громадськими патріотичними організаціями, центрами інформації та документації НАТО в Україні.
Відповідальні — оперативний штаб КРК ЗОДА, керівники козацьких організацій, контроль за виконанням рішень покладено на голову КРК ЗОДА.
Голова координаційної ради з питань козацтва ЗОДА Сухінін Д.В

Написать ответ

*