Козацькому роду нема переводу!

28.10.2016
от

14 жовтня жителі нашого району та запрошені гості відзначали День Покровського району, Свято Покрова Пресвятої Богородиці, День Українського Козацтва та День захисника України. У селищі Покровському Дніпропетровської області відбулася святкова ярмарка і Велика Козацька Покровська рада, на яку зібралися місцеві козаки у кількості 25 осіб та більш ніж тридцять гостей з восьми козацьких організацій. На запрошення отамана Покровського осередку генерал-хорунжого Никипілого М.М. прибули козацькі делегації МСК «Запорізька Січ» з Дніпра, Гуляй Поля, Чубарівки, Полог, Велико-Михайлівки та Гаврилівки. Делегацію МКС Українське Гетьманське Військо очолював начальник оперативного штабу обласної Координаційної ради з питань козацтва генерал-полковник Мельниченко В.І.
За козацьким звичаєм захід розпочався з молитви. З благословення о. Олександра (Левчука), настоятеля Свято-Успенського храму Київського Патріархату, — поруч з Меморіалом загиблих воїнів та біля Вічного вогню були прийняті до лав козацтва демобілізовані воїни Збройних Сил України. Привітати учасників заходу прийшли голова Покровської РДА С.Г. Назарчук та голова районної ради О.М. Василенко, котрі нагородили Покровський районний осередок МСК «Запорізька Січ» «Подякою» та подарунком за активну громадську діяльність.
Після проведення присяги о. Олександр (Левчук), відслужив молебень та привітав козаків зі святом. Потім козаки провели звітно-виборну Велику Козацьку Раду, під час якої звітували про свою роботу протягом року начальник штабу, обозний, канторжій, суддя та отаман. Звіти схвалені та затверджені одноголосно. Учасники Ради затвердили план роботи на 2017 рік, провели вибори старшини осередку та одноголосно обрали отаманом Покровського осередку МСК «Запорізька Січ» Никипілого Миколу Миколайовича. Голова Запорізької обласної Координаційної ради з питань козацтва Сухінін Д.В. привітав козаків зі святами, проведенням Великої Ради та виборами старшини і отамана Покровського осередку.
Козацька Рада завершилась молитвою, учасники та гості заходу були запрошені на традиційний козацький куліш.

Написать ответ

*