МИ ДІТИ КОЗАЦЬКОГО РОДУ

28.10.2016
от

Дуже приємне що козацьким вихованням починають цікавитися не тільки в школах, а й в позашкільних навчальних закладах.
В Комунальному дошкільному навчальному закладі № 7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області вже другий рік поспіль проводять посвяту в козачата.
За згодою батьків відбирають найкращих вихованців, які проходять навчання за козацькою програмою, а потім запорозькі козаки посвячують їх в козачата.
В цьому році висловили пройти посвяту не тільки хлопчики, а й дівчатка.
17 жовтня до Дніпрорудного прибула делегація Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» на чолі з кошовим отаманом Костянином Рижовим. В складі делегації були поважні козаки, берегиня Запорозького Спасу Любов Богданова, а також вихованці підрозділу «Спас-Яр» ДЮСШ «Спас» з тренером Михайлом Преображенцевим, курінним отаманом пластунівського куреня ЗВН «Запорозька Січ».
Для посвяти в козачата і козачки вихователями садочка було підготовлено музичне свято «Ми діти козацького роду», з випробуваннями, танцями, піснями і сценками із козацького життя. Після випробувань кошовий отаман Костянин Рижов разом з курінним отаманом мистецького куреня Віталієм Пилипенко провели посвяту в козачата, а Любов Богданова в козачки. Всі козачата були нагороджені грамотами і внесені в реєстрову книгу Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ».
Нових козачат і козачок привітали представники влади і депутати Дніпрорудненської міської ради, які вручили дітям ціні подарунки.
Після посвяти директор садочка Марина Ушакова ознайомила гостей з українською світлицею, а також кутком слави з фотографіями учасників московсько-української війни.
В садочку постійно ведеться робота по патріотичному вихованню, підгримується зв’язок з українськими воїнами, які захищають наше мирне життя на фронті, з демобілізованими учасниками бойових дій і вдовами загиблих героїв.
Гостей приємно вразила програма профілактики і оздоровлення дітей, яка проводиться в садочку. Працює кабінет профілактики на різні захворювання. Особливо хотілось відзначити вплив на здоров’я дітей відвідування «соляної кімнати», яка працює в садочку, що дало зниження захворювання на ОРВІ на 49 відсотків.
Старшина «Запорозької Січі» і керівництво садочка вирішило продовжити співпрацю, розробити методику роботи по козацькому вихованню з дітьми дошкільного віку і запропонувати її іншим навчальним закладам.

Козацькому роду, нема переводу. Слава Україні!

Написать ответ

*