На Хортиці висадився десант морської піхоти

15.06.2016
от

За ініціативи Пологівської райдержадміністрації та обласної координаційної ради козацтва у Запоріжжі побували бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти, які базуються в нашому регіоні. У Пологівському районі військовослужбовці налагодили плідну співпрацю з місцевими жителями та владою, вирішили питання питного та господарчого водопостачання, підключення електрики, облаштування території тощо. За словами заступника голови райдержадміністрації Ірини Півень, «морпіхи» постійно проводять зустрічі у школах, клубах, бібліотеках, розповідають правду про війну на Сході, а до них у гості регулярно приїжджають самодіяльні колективи та учні.

На хортицькій землі наших захисників зустрів начальник Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко, який передав щирі вітання від очільника області Костянтина Бриля. Посадовець подарував воїнам фотоальбом «Хоробрі серця не можна зупинити», присвячений життю та подвигу уродженців нашого краю, які загинули під час проведення антитерористичної операції. Розповідається і про пологівця Артема Корнєва, який служив у Феодосії в морській піхоті. Після окупації та анексії Криму він залишився вірним військовій присязі, продовжив службу в Миколаєві. Помер через важкі поранення, отримані при обстрілі російсько-терористичними військами сел. Талаківка у жовтні 2014 року.

Під час перебування на Хортиці солдати з усієї України переглянули виставу в кінному театрі, разом із головою ради старійшин Міжнародного союзу козаків «Запорозька січ» Володимиром Лютим побували на Скіфському стані. Захоплюючу екскурсію історико-культурним комплексом «Запорозька січ» провів завідуючий науковою бібліотекою Національного заповідника «Хортиця», бойовий побратим, воїн — «кіборг» В’ячеслав Зайцев. Також морпіхи відвідали музей техніки «Фаетон» та музей зброї, подивилися яскраве театральне дійство у виконанні січових козаків.

Наше місто дуже сподобалося морським піхотинцям і вже найближчим часом знайомитися з нашими перлинами прибуде ще одна група військових.

Написать ответ

*