Національна козацька громадська історична бібліотека ім.князя Д.І. (Байди) Вишневецького поповнилася книгами відомого вченого та письменника

23.09.2016
от

22 вересня , згідно всеукраїнської культурно-інтелектуальної акції із створення в місці козацької слави — Запоріжжі громадського центру поглибленного вивчення історії , традицій та звичаїв героїчного минулого та сьогодення у квітні цього року була відкрита перша в новітьній історії козацтва громадська бібліотека, першими читачами якої , доречі, стали офіцери та солдати 55-ї артбригади та 37-го батальону та представники патриотичного руху області.
В проекті вже прийняли участь багато відомих людей
(народні депутати, керівництво облачсті, управління внутрішньої політики,,освіти та науки, старійшини, ветерани ЗСУ та СБУ активні козаки), тому дуже приємно , що акцію підтримали вчені , кандидати науки, автори дуже цікавих книг. Так на зустрічі, яка була проведена за запрошенням талановитої людини, в минулому державного керівника, історика, кандидата наук, відомого українського письменика — директора Торгового коледжу Олександра Олійника було підкреслено важливість розширення діапазону впливу на громадськість , молодих людей, студентів саме про героїчні сторінки діяльності гетьманів, отаманів, Запорозького козацтва , світової української козацької спільноти та створення умов для формуваня нової прогресивної моделі державного управління за допомогою кадрів вихованих на книгах нової громадської бібліотеки.
Шановний колего десятки років не словом , а ділом підтримує справу освіти козаків , написав декілька серйозних з наукової точки зору творів, де яскраво , спираючись на документи , показав не тільки частину бойової роботи козаків, а й розвиток господарства та побуту , що дуже важливо для об»єктивного аналізу періодів ісування Нової Січі та інших важливих сторінок різноманітного та важливого для історії Європи внеску України , наприклад , в систему демократичних принципів як фундаменту державотворення на континенті, підвалин сталого та справедливого життя людей. Тому ми , члени координаційної ради з питань козацтва Запорізької облдержадміністрації . з великим задоволення , запросили пана Олійника до співпраці на теренах освітянської важкої, але вкрай необхідної роботи, заради майбутнього нашої сильної ,творчої та непереможної держави.
Велика дяка за підтримку в нарямах культурно-інтелектуального розвитку суспільства.

З повагою, керівник-засновник Першої національної громадської козацької історичної бібліотеки, член Національного союзу журналістів України Дмитро Сухінін

Написать ответ

*