Обласна конференція в Запорізькій державній інженерній академії з питань євроатлантичної інтеграції України

06.08.2018
от

Запорозькі козаки провели конференцію в Запорізькій державній інженерній академії з питань євроатлантичної інтеграції України. Активісти ГО «Запорізький обласний центр сприяння євроатлантичній інтеграції України» спільно з викладачами та студентами провели конференцію в Запорізькій державній інженерній академії. Стало вже доброю традицією на базі Першої Національної громадської козацької історичної бібліотеки ім. князя Д.І. Вишневецького (Байди) організовувати семінари, зустрічі з цікавими людьми, круглі столи, громадські читання. Тема чергового заходу привернула увагу студентів своєю актуальністю та бажанням отримати необхідну конкретну спеціальну та віськово-політичну інформацію про діяльність НАТО, завдання і досягнення, обговорити питання подальшого спілкування та реалізації державних програм. Відкрив конференцію проректор, шановний Генадій Коломоєць, в своїй промові він підкреслив важливість формування своєї особистої думки кожного студента на основі літератури, подібних заходів, аналізу військово-політичної ситуації в світі та Україні. Як доповідачу мені було також цікаво побачити реакцію на представлену інформацію. В доповіді мною були розкриті питання реалізації планів НАТО відносно подальшого забеспечення миру та стабільності в Євпропі та світі. Сьогодні як ніколи Північно-Атлантичний альянс необхідний як оборонна організація, що також надійно захищає від можливості розв»язання безвідповідальними політиками ядерної та інших видів локальних війн перед усім в Європі.
Системна модернізація техніка та технологій, якісне та кількісне достатнє для стримування та протидії можливій анресії — важливий чинник успіхів отстанніх післявоєнних десятиліть з 1949 року-початку діяльності організації.
Високий рівень підготовки особового складу бойових підрозділів, розроблені на підставі високих технологій та великого досвіду, з використанням наукових підходів стандартів зробили НАТО впливовою та серйозною силою боротьби за демократичні принципи існування цивілізації, права людини та недопущення повернення в Європу нацизму і тоталітаризму,які принесли чисельні жертви та руйнування цілих держав. Для України, частина якої ( Крим ) незаконно анексована, з 2014-го року йде боротьба за незалежність й теріторіальну цілісністть на Донбасі з найманцями та прокремлівськими терористами дуже важливо найскоріше вирішити питання отримання плану дій, а потім вступу до Північно-Атлантичного Альянсу. Сьогодні урядом України, Генеральним штабом ЗСУ, державними органами та громадськими організаціями проводиться активна спільна робота в армії, вищих навчальних закладах, по багатьом напрямам для реалізації мети. Важливими є робота в армії, відносно найскорішого перехіду до стандартів НАТО, вивчення за запровадження технологій, обмін досвідом ведення сучасних бойових операцій, заохочення та вивчення запропанованих фахівцями Альянсу нвітніх прийомів та опанування навичками та знаннями щодо новітньої техніки, яку використовують сили спеціальних операцій та підрозділів наших дружніх партнерів. Науково-технічне співробітництво, допомога в питаннях боротьби з корупцією, запрошення українських інституцій до дипломатичних та оборонно-політичних заходів міжнародного масштабу всі ці напрями вкрай необхідні Україні в складній ситуації сьогодення.
Завдяки просвітницькій діяльності про яку мені теж довелося розповідати на запити студентів значну роль відіграють Центр НАТО в Україні (керівник Олександр Вінніков), центр інформації та документації НАТО, громадські організації в областях нашої країни відбувається позитивний процес розширення роз»яснювальної роботи, книги, друкована продукція, засоби масової інформації дають можливість отримувати молоді, всім бажаючим об»єктивну інформацію
про історію та дипломатичну й миротворчу діяльність країн Альянсу. Важливо пам»ятати сторінки політичного минулого Європи, коли СРСР, наприклад, розділила європейські країни на підставі відомого пакту Молотова-Ріббентропа, коли прибалтійські країни, через незаконне введення військ, а потім фактичного захоплення політичної влади на довгі десятиліття залишили Літву, Латвію та Естонію в межах тоталітарної держави з «подарунками» у виглдяді репрессій, заслань, розстрілів невинних, ліквідацію приватної власності та прав людини. Дуже приємно, що студенти прибули на конференцію підготовленими і в вільній атомсфері обміну думками, можливості відвертої дискусії показали високі знання, громадську позицію патріотів, які бачать майбутнє України розвиненою центральноєвропейською державою де права людини, загальнолюдські цінності, високі стандарти життя будуть нормою, а високі технології та забезпечення оборони країни через членство в Альянсі. сильну сучасну армію більш ніколи не дозволять агресорам воювати з нами.
Також ми представили новий інформаційний проект-альманах «Українське патріотичне козацтво», розвовіли про книгу «Вогняні роси» — новітня військово-політична історія Запорозького козацтва (автор Д.В.Сухінін), нормативні документи та урядові рішення щодо спільної співпраці з структурами НАТО, колективно позитивно оцінили наполегливу діяльність ГШ ЗСУ, віце-прем»єр міністра уряду України Іванни Клімпуш-Цинцадзе, ГО «Запорозького обласного центру сприяння євроатлантичній інтеграції України». Привернули увагу не тільки література, а привезені мною з столиці фотографії різної форми наших військових з часів Київської Руси-України, Козацької держави, УНР, Гетьманщини, двух світових війн, Української Революції, коли авторітет України та вплив були достатньо сильними, а відсутність вагомої колективної підтримки не дала можливості отримання незалежності в двадцятому столітті й раніше, що ще раз переконливо доказує правильність обраного курсу. Про це також говорили в своїх професійних виступах Павло Білан, Сергій Ігнатченко — представники козацької старшини, члени лекторської групи, волонтери.
Конференція пройшла по-діловому, з високою активністю студентів.
З повагою.
перший заступник ГО «Запорозький обласний центр сприяння євроатлантичній інтеграції України», головний редактор-засновник альманаху «Українське патріотичне козацтво»,
кандидат наук з державного управління Дмитро Сухінін (Гора).

Написать ответ

*