ПРИВІТ Другому Міжнародному Конгресу Козацтва

02.09.2016
от

Сідней , Австралія

Українське Вільне Козацтво Австралії

Кіш УВКА ім. Гет.Петра Сагайдачного, Сідней

Дякуємо Вам за запрошення брати участь в Конгресі в місті Запоріжжя, Україна.

Вітає Конгрес речник/представник Коша Українського Вільного Козацтва Австралії ім гет. Петра Сагайдачного з осідком в місті Сідней, Австралія. Ми діємо за власним Статутом зобов’язуючим в цій країні.

Наша участь зумовлена законом. Ми беремо участь в моїй особі, в ролі спостерігача роботи Конгресу. В майбутному умовини якого-небудь членства можуть бути встановлені. Також ми застерігаємо, що участь в Міжнародному Конгресі має бути обмежене до українських козацьких організацій діаспори котрі всеціло визнають і працюють при розбудові Української Самостійної Соборної Демократичної Держави українського народу.

Порядок Денний нагадує про розгляд питань повязаних з викликами суспільству, щодо сумісної боротьби з світовим тероризмом всяких мастей.

Отримавши від організаторів Міжнародного Конгресу намічені основні питання до висвітлення на конгресі, дозвольте висловити наші позиції щодо них :

Так, ситуація вимагає повного спротиву агресії з боку Російської Федерації яка проявляється руками зрадників України при кермі т.зв. ДНР та ЛНР. ии Ця агресія зумовлена і базована на мілітарній підтримці режиму Владіміра Путіна, Президента/диктатора Росії та його супутників

Австралійське суспільство постраждало від терористичного акту російських агресорів , котрі ужили ракету Бук , щоб знищити цивільний літак Боїнґ Малязійської Авіалінії рейсу МГ 17. Але тим більше страждає цивільне населення тих українських провінцій сходу вашої держави, через ті постійні воєнні дії терористів Путіна.

Ми чули про спроби Російської дизінформації ширити клевету на українських козаків щодо цього. Така прихована агресія не пройде!

Ми закликаємо медія вільного світу, розкрити гібридну війну в Україні та до повернення праведного миру в ній.

Хоч ми віддалені від України, ми чуємо її біль. Наша організація УВК

старається бути рупором українського суспільства в країні Австралія.

Ми очікуємо повного освободження української держави під її демократичним урядом, щоб дати відсіч ворожій агресії.

Слава Богові ! Слава Україні ! Слава Козацтву!

Юрій Богдан Менцинський

Ген-хор УВК

Дано Р.Б. 2016 , 17-го серпня в м. Сідней

Написать ответ

*