Ректор ЗНУ Микола Фролов сприяє поповненню книжкового фонду Національної громадської козацької історичної бібліотеки

04.09.2016
от

Напередодні нового навчального року в Запоріжжі відкрилася козацька історична бібліотека, першими читачами якої стали солдати та офіцери легендарної, бойової та зразкової 55-ї артбригади. У книгах, які ввійшли до фонду бібліотеки, висвітлюються події боротьби за створення Гетьманської незалежної держави, розвитку могутньої центральноєвропейської держави Київської Русі, подій великої геополітичної історії в роки Першої та Другої світових війн та про війни великих українців – Дмитра Вишневецького, Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського, Івана Сірка, Івана Богуна, Івана Підкови, Павла Скоропадського та інших. У цій же бібліотеці можна ознайомитися з літературою з новітньої історії України, про війну на Сході та окупацію Криму. Ректор Запорізького національного університету, професор Микола Фролов долучився до створення цієї бібліотеки.
Засновник Першої Національної громадської козацької історичної бібліотеки ім. князя Д. І. (Байди) Вишневецького, голова координаційної ради з питань козацтва Запорізької обласної державної адміністрації Дмитро Сухінін надіслав ректору Запорізького національного університету лист, в якому подякував за допомогу в поповненні книжкового фонду та за особистий внесок у майбутнє процвітання нашої держави.
Як зазначили учасники відкриття бібліотеки, в наш час необхідно знати історію своєї Батьківщини, державотворення, славетних перемог, тактики та стратегії не тільки у битвах чи війнах, а й на ниві дипломатичної роботи, розбудови соціально-економічної стратегії.

Написать ответ

*