Семінар з питань євроатлантичної інтеграції України

26.10.2018
от

Більше 20 випускників училища підписали контракт з Міністерством оборони України і сьогодні захищають Запорізький край і Україну у лавах батальойнів морської піхоти ВМС ЗСУ.

23.10.2018 у Державному навчальному закладі Запорізької обласної ради «Бердянський Центр професійно-технічної освіти» відбулась зустріч викладачів і учнів з головою ГО «Запорізький обласний центр сприяння євроатлантичній інтеграції України» Дмитром Сухініним і головним спеціалістом відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому Ігорем Зубрицьким з питань діяльності Європейського Союзу і євроатлантичної інтеграції України.

Бердянський Центр професійно-технічної освіти добре відомий у Бердянську та Запорізькій області, який на протязі багатьох років готує для народного господарства необхідних висококваліфікованих спеціалістів. Керівництво закладу завжди займає активну громадянську позицію, проводить на високому рівні національно-патріотичне виховання, залучає багатьох юнаків до козацького патріотичного і волонтерського руху.

Як наслідок, більше 20 випускників училища підписали контракт з Міністерством оборони України і зараз захищають Запорізький край і Україну у лавах батальойнів морської піхоти ВМС ЗСУ.

Головний редактор альманаху «Українське патріотичне козацтво» Дмитро Сухінін за допомогою матеріалів, нада-
них Центром інформації і документації НАТО в Україні
розповів присутнім про історію створення Північно-
Атлантичного Альянсу, головні причини та структуру
НАТО. Підкреслив важливу та наполегливу багаторічну
діяльність НАТО з питань забезпечення миру та стабільності у Європі, безкомпромісну боротьбу із піратством, тероризмом, торгівлею людьми, кібератаками на засоби зв`язку, масштабною політичною повсякденною роботою, направленою на унеможливлення злочинних дій диктаторських режимів по всьому світу.

Було зазначено також, що НАТО залишається виключно надважливим трансатлантичним форумом для консультацій з усіх питань, які впливають на територіальну цілісність, політичну незалежність і безпеку його членів. На теперішній час співпраця України і НАТО, як ніколи важлива, тому що дозволяє обмінюватися передовим досвідом у наукових, оборонних, дослідницьких та організаційних питаннях відносно тактики та стратегії оборони, боротьби з окупантами та бойовиками.

Сьогодні, коли українці із зброєю у руках захищають не-
залежність держави та її територіальну цілісність від
російського агресора і окупанта, коли РФ анексувала Крим та веде гібридну війну на Донбасі вкрай важливо для нашої держави мати сильну високотехнічну, професійну армію, з наявністю новітніх зразків військової техніки.
Тому нам необхідний надійний оборонний союз демокра-
тичних європейських країн, науково-технічна допомога
США, Великої Британії, Франції, Германії, інших держав, загальна політична воля яких до миру та стабільності змусить будь якого агресора припинити активні дії.

Також перед молоддю виступили директор закладу-
старійшина МГО «Міжнародний союз козаків «Запо-
розька Січ» ВасильГищук, який, закликав всіх
бути гідними пам»яті пращурів-героїв козаків, підтриму-
вати євроатлантичну інтеграцію заради миру в країні.

Представник лекторської групи Запорізького обласного Центру сприяння євроатлантичній інтеграції України,
секретар коорд.ради козацьких організацій міста Бердянська Ігор ІЗубрицький розповів юнакам про заходи та діяльність міських патріотичних організацій Українського козацтва, про мужність і героїзм бердянців під час захисту свободи і незалежності України з 2014 року у гібрідній війні з російським агресором. А також зробив наголос, що інтеграція до європейського та євроатлантичного простору-надійний спосіб забезпечити безпеку, розвиток України т гідні умови для життя людей.

Учнівська молодь отримала літературу про співпрацю України і НАТО, активно цікавилася матеріалами,
останніми новинами в області передових технологій
Укроборонпрому та подякувала Дмитру Сухініну і ігорю Зубрицькому за цікаву інформаційну зустріч.

З метою належного інформування громадськості Бердянська з питань євроатлантичної інтеграції України у бібліотеках міста виставлено на постійній основі тематичні книжкові виставки, інформаційні експозиції з питань діяльності Європейського Союзу та євроатлантичної інтеграції України.

Написать ответ

*