Щіро вітаємо всіз з Днем Державного Прапора й Днем Незалежності України!

24.08.2018
от

Координаційна рада з питань розвитку козацтва при Запорізькій ОДА, Велика Рада отаманів Запорозького козацтва, МГО Міжнародний союз козаків Запорозька Січ»щіро вітають героїв-воїнів, вельмишановну українську громаду з Днем Державного Прапору України, Днем Незалежності України!
Сотні років, ще за часів Київської Руси-України наші пращури хотіли мирно вільно жити в незалежній могутній державі. Величезні труднощі, складні випробування, наполеглива праця, багаторічні війни за свободу
загартували та згуртували народ навкруги великої мети.
Сьогодні, коли запекла боротьба за віру та волю продовжується, громадянське суспільство об»днує велика ідея подальшого розвитку держави на засадах загальнолюдських цінностей, стародавніх демократичних традицій, подальшого сталого розвитку як міцної культурно, духовно та економічно сильної центральноєвропейської держави ми молимось за здійснення наших задумок, реальними оборонними та громадськими справами наближаємо мир та злагоду в Україні.
Від щірого серця бажаємо всім міцного козацького здоров»я, щастя, перемог та наснаги в усіх справах, щедрої долі, злагоди в родинах, доброго майбутнього!

Світлина від Дмитрія Сухинина Гори.

Написать ответ

*