Талановита молодь Міністерства інформаційної політики активно співпрацює з козацькими патріотичними організаціями України

30.05.2019
от

Сьогодні, коли у вогні не оголошеної гібридної війни з окупантами та бандитами майже кожного дня гинуть наші, побратими, герої — воїни ЗСУ, МВС, СБУ.
Тому, вкрай важливо постійно збирати та з великою повагою зберігати безцінний матеріал спогадів, очевидців і безпосередніх учасників запеклої п’ятирічної  боротьби за віру, народну волю, рідну землю.

Дуже правильно, що вже декілька років на полицях книгарень та обласних, міських і районних бібліотек з’являються документальні яскраві, з
жорсткою правдою про перемоги і людські трагедії книги.

Солдати і офіцери, волонтери, учасники Самооборони, операцій «Дозор», «Перехоплення», “Козацький волонтер»,  яскраво, талановито і правдиво описують минулі і сучасні буремні події  Революції Гідності, початку спротиву, формування батальйонів з добровольців, тих хто ще вчора був педагогом, майстром, підприємцем, керівником громадського закладу, жив мирним чесним життям і не думав про подвиги на фронті. Але любов до рідної країни, почуття великої відповідальності за майбутнє держави, розуміння необхідності саме в той час, спонукали дати сувору відсіч тим, хто із зброєю прийшов на нашу  землю. В терористів і окупантів не вийшло і не вийде ніколи поки ми єдина дружня сім’я патріотів!


Але адепти злої волі московських диктаторів, їх посіпаки в підлабузники продумали іншу гібридну стратегію війни з Україною. Це інформаційна брудна війна, де з екранів телевізорів, по радіо, за допомогою продажних ЗМІ на нас насувають «тонни» принижуючих нашу історію, культуру, тисячолітнє героїчне і трагічне минуле так званих «телешоу» і «передач» за участю майстрів фальсифікацій.

Де перекручені факти подаються як фактичний матеріал. «Депутати-шоумени» російського політикуму на різних заходах намагаються висміювати та паплюжити добру пам`ять українських лідерів різних часів, які боролися за незалежність нашої держави, безпідставно та підступно присвоюють яскраве минуле тисячолітньої давнини.


В таких умовах вкрай важливо наполегливо постійно роз’яснювати та навчати молодь історичній об’єктивній раельності як в сучасному житті, де на Донбасі йде фактична війна не тільки гаряча, а й ідеологічна, а на півдні окупований Крим.

Добре, що в таких складних умовах є фахівці з високим рівнем освіти, обдаровані, що гарно розуміють, що від їх діяльності в багатьох випадках залежить розвиток та захист духовних і культурних цінностей народу України.


Вже багато років по всій країні розповсюджується література про історію Революції Гідності, боротьбу за територіальну цілісність рідної землі пращурів, про колосальні жертви та переможні дії воїнів — героїв, волонтерів на протязі довгих п’яти років. Працівники Міністерства інформаційноі політики, також, приділяють увагу розповсудженню матеріалів про дивовижну красу природи,історичні міста, переможні походи Запорозьких козаків. Фахівці інформаційного фронту намагаються показати світу високий рівень європейської культури, доброту і щирість, притаманні нашому народу.


Участь і методична допомога в організації діяльності Першої Національної громалськоі козацької історичноі бібліотеки ім. князя Д.І. Вишневецького (Байди), у всеукраїнських національно патріотичних акціях — «Молоді про українську армію» «Вшануймо українську історичну бібліотеку», які ми в
Запоріжжі розпочали чотири роки тому, підтверджують правильність головного
напряму просвіти суспільства, формування головних принципів життя молоді, які фундуються на прикладах видатних постатей, всесвітньовідомих українців, добрих вчинків і досягнень європейського рівня наших славних прадідів і сучасних захисників, науковців, митців і винахідників.


Необхідною і актуальною справою було створення державної Доктрини інформайційноі безпеки України. Сьогодні це є щит і меч в галузі спротиву агресорам на інтелектуальному рівні основа. Документ, який створює реальні правові можливості протистояти таперемагати супротивника у війні мізків, а спеціалісти державних  установ активно і результативно застосовують положення цього важливого документа.


Хочу звернути увагу і на необхідність державної підтримки громадських патріотичних організацій що на суто волонтерських засадах проводять лекції, семінари, конференції, розповідають про нові книги, запрошують авторів учасників АТО до  співпраці, думаю що Кабінет Міністрів України може і повинен збільшити  фінансування проектів культурно-історичного та ідеологічного напрямів.


Не секрет, що московські політтехнологи отримують мільйони доларів на створення з українців неприємного і неприйнятного образу на своїх ефірах і радіопрограмах. А волонтерські сили в цій роботі зроблять вагомий внесок і у виховній діяльності також.


Також, необхідним повинен залишатися курс на відновлення історичної справедливості, це і вивчення наслідків Червоного терору, Голодомору, «расказачивания», «раскулачивания», незаконних репресій до цілих народів.

Відносно новою темою, якою треба зайнятися є, безумовно, знищення величезної кількості українців на Кубані в період з 1918-1933 років, для цього за допомогою міністерства культури і інформаційної політики, на підставі вже проведених громадських слухань, всеукраїнського Круглого столу в музеї Гетьманства, соборів Запорозького козацького патріотичного руху опору агресорам і окупантам, політичного Рішення Великої Ради отаманів Запорозького козацтва про визнання геноцидом ганебні нищівні дії комуністів на Кубані і радянського уряду, завдяки чому сотні тисяч, а може й набагато більше наших співвітчизників були замордовані та знижені в концтаборах у Сибіру та на Далекому Сході в жахливому ГУЛзі, сталінської машини смерті.


Ми підтримуємо також випуск літератури на теми підтримки європейської інтег
рації нашої країни та згодом вступу її до потужного оборонного Альянсу демократичних світових країн — НАТО. В останні роки загальна позиція суспільства суттєво змінилася під тиском жорстоких реалій та агресивних дій
РФ та бойовиків на Донбасі та в Криму.


Тільки постійна наполеглива спільна робота державних інституцій і громадських патріотичних високоосвічених волонтерів допоможе і надалі ефективно використовувати весь інструментарій правди у боротьбі з нав’язаною нам інформаційною війною.


Колективи редакційної колегії альманаху «Українське патріотичне козацтво», Першої Національної громадської козацької історичної бібліотеки, Українського козацького руху інформаційного спротиву щиро дякують за результативну спільну співпрацю вельмишановним Марії Лифтеровій, Артему Біденку, народним депутатам України Миколі Фролову і Олександру Романовському, а також  Ігорю Мазепі  та Валентину Сперкачу.

 


З повагою,
Голова руху
інформаційного
спротиву
військовий історик,
кандидат наук з державного управління
член НСЖУ

Дмитро Сухінін

Метки: інформаційна політика

Написать ответ

*