У Запоріжжі відбулася Перша Всеукраїнська конференція керівників козацьких ЗМІ

26.06.2015
от

26 червня 2015 р. у Запоріжжі відбулася Перша Всеукраїнська конференція керівників козацьких засобів масової інформації. Її ініціаторами стали Рада Отаманів України, Запорізька обласна координаційна рада з питань козацтва за підтримки Запорізького міськвиконкому в рамках проекту «Запоріжжя – козацька столиця України». У конференції взяли участь представники від козацтва з 10 областей України. На початку зустрічі учасників вітала перший заступник голови Запорізької обласної ради Світлана Абдурахманова. Вона подякувала козацтво за активну громадську позицію, коли пліч-о-пліч воїни-козаки встали на захист України, коли на нашу землю прийшов підступний ворог.

Учасники конференції зібралися для вироблення і координації інформаційної політики козацьких видань у боротьбі із російською агресією у медіа-просторі, вирішення питань своєчасного висвітлення подій на Сході України, популяризації героїзму наших солдат та самовідданості волонтерів, заходів, що проводяться козаками,  правоохоронцями та військовими у Запорізькій, Дніпропетровській та Херсонській областях, а це операції «Перехоплення», «Дозор» та «Козацький волонтер».

Велику увагу приділили висвітленню та популяризації козацьких свят, пам’ятних дат, присвячених перемогам наших пращурів під Жовтими Водами, Конотопом, у Азовських та Чорноморських походах, вшануванню пам’яті видатних козаків – Дмитра Байди-Вишневецького, Петра Сагайдачного, Івана Сірка, Богдана Хмельницького та інших.

За словами першого заступника голови обласної координаційної ради з питань козацтва Дмитра Сухініна, конференція стала унікальним майданчиком для єднання інтелігенції, козацтва, всіх небайдужих людей заради відродження нашої культурної спадщини – могутньої зброї проти іноземних загарбників.

Під час зустрічі керівники козацьких ЗМІ обговорили завдання щодо створення та дотримання єдиних напрямків інформаційної політики козацьких ЗМІ та інтернет-ресурсів, об’єктивного та системного висвітлення культурних, політичних та воєнних подій в Україні та світі, підтримати створення комітету з питань інформаційної політики Ради Отаманів України. За підсумками конференції була оголошена резолюція, після чого відбулася церемонія нагородження козаків військовослужбовців.

Написать ответ

*