В Запоріжжі члени козацької Ради, освітяни, учасники АТО, капелани УПЦ КП розпочали Всеукраїнську патріотичну акцію : » Школярам про армію «

18.02.2017
от

За пропозицією заступника начаьника штабу МГО «Міжнародний союз козаків «Запорозька Січ» Сергія Ігнатченка та підтримки членів Координаційної ради з питань козацтва Запорізької облдержадміністрації та представників капеланського корпусу УПЦ КП при оперативному штабі створений інформаційно — ідеологічний підрозділ та лекторські групи з учасників бойових дій, спецоперацій по обороні області — козаків — педагогів та журналістів з метою популяризації знань та донесення обьєктивної інформації про захист Батьківщини, виховну та учбову роботу, вивчення звичаїв та розповіді про новітню історію козацького руху.

Перша зустріч відбулася сьогодні в СШ 89 , де дітям в доступній формі яскраво та фахово капелани, педагоги та козаки розповідали про героїчні дії їж батьків та братів, що в лавах ЗСУ не дають ворогу захопити нашу землю. З використанням малюнків , слайдів та частин військового спорядження розповідали про небезпеку від зброї знайденої на вулиці, давалися поради про заходи у разі надзвичайних ситуацій, наводилися конкретні приклади вирішення проблемних питань учасниками бойових дій, які самі врятували багато життів.
Шановна директор школи Любов Федорівна та вчітелі підтримали патріотичну акцію з інтересом слухали лекторів задавали
питання та пропонували доповнення до програми. Дуже приємно що методичну допомогу системно надають керівництво та спеціалісти Департаменту освіти та науки ЗОДА.
Відкриваючи захід мною було підкреслено , що педколектив школи вже надав багато волонтерської допомоги дітям прифронтової зони та солдатам Запорозького козацького 37-го батальону, приймав активну участь в акції «Вшануймо українську істоичну літературу» та інших.
За активну громадянську позицію, новації та втілення у життя Програми національно-патріотичного виховання від Великої Ради отаманів Запорозького козацтва ми вручили керівнику закладу пам»ятний знак фундатора Гетьманської Держави .
Впевнений, що долучення до аналогічних заходів козаків-інтелектуалів дасть змогу більш ефективно виховувати громадян майбутнього чесними та сміливими людьми, створити надійний заслон неправдивій інформації ворога та буде гарним прикладом створення громадської системи інформаційного спротиву агресору.

Голова Великої Ради отаманів Запорозького козацтва , член Національного союзу журналістів України Дмитро Сухінін

Написать ответ

*