ВІДКРИТИЙ ЛИСТ УЧАСНИКІВ ЗАПОРОЗЬКОГО КОЗАЦЬКОГО ПАТРІОТИЧНОГО РУХУ ОПОРУ АГРЕСОРАМ ТА ОКУПАНТАМ ДО КУБАНСЬКИХ ТА ОРЕНБУРЗЬКИХ  КОЗАКІВ

01.11.2018
от

З обуренням прочитали на сайтах Кубанського та Оренбурзького козацтва інформацію про грубе втручання деяких, так званих, «ватажків» і «старшин» у справи нашої рідної землі відносно питань, що стосуються віри та народної волі, прийняття самостійних, незалежних рішень у питаннях Cвятої Православної Християнської Церкви на суверенній території держави Україна.

Щоб ви не забули, нагадуємо вам наступне.  Завдяки ганебним діям московських керманичів, антиукраїнських посіпак, терористів та російської воєнщини, донських й семіреченських козачків-мародерів, сотні тисяч українських героїв проливають свою кров, зi зброєю в руках ведуть боротьбу за визволення Донбасу, а незаконно тимчасово анексований Крим потерпає від грубих порушень прав людини.

Проти України розв’язанo та ведеться широкомаcштабна війна на нашій суверенній території. Страждають родини мирних людей, мільйони залишилися без своїх осель. Від рук російських окупантів гинуть наші побратими на фронті.

В той же час, антиукраїнська пропаганда з шаленою силою тисне на свідомість та мутить розум в тому числі і у ваших головах. Ненависть і злоба до інших народів, імперське бажання безроздільно володіти та грабувати чужу землю, знущатися над людьми, затьмарила очі вашим недолугим тупим керманичам.

Ви, напевно, забули про Голодомори, які було штучно організованo, як в Україні, так і на Кубані для знищення українського народу та його історичної пам’яті.

Не пам’ятаєте ви і про масові репресії над нашими пращурами, волелюбними, працьовитими, сміливими козаками Війська Запорозького, над Святою Українською Християнською Православною Церквою з тисячолітньою історією від Великого князя Київської Русi-України  —  Святого Володимира.

Саме забувши про трагічну історію прадідів, ви стали на шлях погроз та неповаги. Принизили себе підступним листом до Його Всесвятості Патріарха Варфоломія, погрожуючи так званими «кривавими наслідками» у випадку надання Томосу Українській Церкві.

На відміну від вашої деструктивної незвичаєвої позиції щодо бажання обмежити наші християнські та громадянські права, незаконно втручатися у справи іншої церкви та країни, ми не вказуємо вам де і кому молитися!  Не вбиваємо нікого на вашій землі! Не воюємо у ваших областях та краях! Не знущаємося над цінностями, які вам дорогі!

Весь світ засудив агресивні дії вашого керівництва, окупацію та гібридну війну.

Не йдіть на поводу у тих злочинних політиків, хто свідомо принижує церкви, ганьбить та переслідує цілі народи, як в свій час це робили з нащадками запорозьких козаків, ваших прадідів.

Багаторічна політика Росії, що спрямована на  розкол, розбрат, утворення багаторічних війн, призвела до трагічних наслідків — десятків мільйонів смертей, деградації моралі та попрання заповідей Христових.

Ми не будемо вдаватися в богословські питання, це священне право та обов’язок Вселенського Патріарха і  Синоду Константинопольської Матері-Церкви та українських святих отців, яких ми маємо право та історичний звичаєвий обов’язок підтримувати, а тому  ВИМАГАЄМО ВІД ВАС НЕ ПОГРОЖУВАТИ ПАТРІАРХУ, УКРАЇНСЬКИМ ВІРЯНАМ, НАМ КОЗАКАМ, ТА НЕ ВТРУЧАТИСЯ В СПРАВИ ІНШОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ.

ПАМ’ЯТАЙТЕ ПРО КОЗАЦЬКІ ЗВИЧАЇ ТА ТРАДИЦІЇ ЗАХИЩАТИ РІДНУ ЗЕМЛЮ ВІД ВОРОГА, А НЕ БУТИ ЗАГАРБНИКАМИ, ОКУПАНТАМИ ТА МАРОДЕРАМИ!

ПОВАЖАЙТЕ СУСІДНІ КРАЇНИ, ВОЛЮ ЇХ НАРОДІВ, ПРАВО НА СВОЮ ВІРУ!

 

ЗАПОРОЗЬКЕ ПАТРІОТИЧНЕ КОЗАЦТВО:

МГО «Міжнародний союз козаків Запорозька Січ»;

Координаційна рада з питань розвитку козацтва при Запорізькій ОДА;

Координаційна рада козацьких організацій м. Бердянськ;

ГО «Велика рада отаманів Запорозького козацтва»;

ГО «Запорозький звичаєвий козацький лицарський орден імені Д.І. Вишневецького (Байди)»;

Постійно діючий оргкомітет Міжнародного конгресу козацтва;

ГО «Всеукраїнська організація Спас»;

ГО «Запорозьке військо низове Запорозька Січ»;

ГО «Запорізьке об’єднання Чорнобильці Запоріжжя»;

ЗОГО «Козаки-запорожці»;

ГО «Молода Січ»;

ГО «Херсонський Усть-Азовський полк»;

ГО «Козацька територіальна оборона Черкаської області»;

ГО «Запорізький обласний центр сприяння євроатлантичній інтеграції України»;

ГО «МГО Кодацьке Військо Запорозьке»;

БФ «Всеукраїнська рада з питань підтримки козацьких ЗМІ»;

БФ «Міжнародний козацький волонтерський штаб»;

ГО «Полк імені Петра Сагайдачного»;

ГО «Мелітопольський козацький полк»;

ГО «Нетішинський козацький полк Хмельницької області»;

ГО «Спадщина предків»;

ГО «З охорони державних кордонів — Український Козацький Звичай — Народна самооборона Запорозької області».

 

31 жовтня 2018 р.                          м. Запоріжжя

 

Метки: В ЗАПОРІЖЖІ, відкритий лист, до кубанських та оренбургських, ЗАПОРОЗЬКОГО, козаків, козацького руху опору

Написать ответ

*