Військова служба козаків за контрактом у Збройних Силах України:

19.09.2016
от

— служба в козацькому підрозділі ЗСУ, відродження козацьких військових традицій; — грошове забезпезпечення від 7000 до 1200грн/міс. Більше для осіб офіцерського складу; — п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, надання відпусток; — службовий час з 9 до 18 год. або з 8 до 17 год., надання вихідних після добових нарядів; — можливість брати участь у миротворчих контингентах за кордоном (1000 – 1200 євро); — забезпечення житлом (спеціально пристосовані казарми, гуртожитки, сімейні гуртожитки, службові квартири); — соціальний пакет (медичне обслуговування, пільги щодо проїзду для відповідних категорій військовослужбовців, можливість навчання у вищих навчальних закладах); — після закінчення в/служби – служба у військовому резерві ЗСУ, а також участь у громадсько-політичному житті держави разом зі своїми побратимами-козаками. КОЗАК! ВСТУПАЙ ДОБРОВОЛЬЦЕМ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ДО ЗСУ
“Гаряча лінія” з питань проходження козаками в/служби за контрактом: тел. 096-690-23-96; 068-896-08-34; 044-253-32-30; E-mail: sou325@ukr.net або kozakXXI@ukr.net, а також поштова адреса: вул. М. Грушевського, буд. 30/1, к. 325, м. Київ, Україна, 01021.
__________________________________________________________________________________ Шановні панове козаки: гетьмани, полковники, інші козацькі старшини!
Призначенням козака є збройний захист своєї св’ятої української землі. У даний час ворог зі сходу брутально порушив кордони України, розпочав проти нас війну. Багато справжніх козаків одразу зголосилися стати до зброї і славно воювали та й зараз воюють у різних військових формуваннях. Але вони розрізнені і не проходять військову службу разом в одному козацькому підрозділі, що не дає змогу відродити козацькі військові традиції, показати усьому світові козацьку звитягу та хоробрість. У липні – серпні цього року Вам були надіслані матеріали для роботи з питання вступу добровольцями на військову службу за контрактом до однієї з військових частин Збройних Сил України придатних до військової служби за станом здоров’я і віком козаків, про що є згода Генерального штабу ЗСУ та Міністерства оборони України. Станом на вересень місяць козацькими старшинами, крім Гетьмана УК Миколи Пантелюка, з порушеного питання нічого не зроблено, що є ганьбою для всіх тих, хто належить до козацької старшини. У 2016 р. ми проводили різні “круглі столи”, де вивчали копне (цивільне) право (це під час війни !!!), будували територіальні громади, чекали на те, що хтось для нас прийме Закон України “Про Українське козацтво” тощо. Усе це належить до питань другорядних. Головним питанням є захист України. Відповідно до викладеного ми всі повинні взятися за роботу і сформувати добровольчі козацькі підрозділи у складі Збройних Сил України. Для цього Вам надсилається агітка (див. вище), яку необхідно надрукувати у різних центральних та місцевих засобах масової інформації. 04 вересня 2016 р. Володимир Гарбуз

Примітка: щоб нормально відформатувати цей документ після його отримання в поштову скриньку, то потрібно зробити його поля зліва, справа, зверху і знизу розміром в 1 сантиметр.

Написать ответ

*