Запорізькі козаки з гостинцями й хором відвідали бойові позиції 37-го батальйону

19.09.2016
от

До бійців 37-го ОМПБ, які святкували другу річницю створення підрозділу на бойовому посту, приїхали козаками з подарунками та піснями
Обласний оперативний штаб Запорозького козацького руху побував на місці бойової дислокації 37-го окремого мотопіхотного батальйону, де привітав мотопіхотинців з другою річницею створення батальйону. Про це з посиланням на керівника запорізької обласної координаційної ради з питань козацтва Дмитра Сухініна повідомляє портал Depo.Запоріжжя.
Запоріжці привезли солдатам зібрані волонтерами речі, необхідні для належного життя у польових умовах, а також книги з Першої національної історичної козацької бібліотеки та дитячі малюнки, що вважаються на передовій оберегами, і тут на них завжди чекають.
Мотопіхотинці зустрічали гостей, вишикувавшись на плацу з прапорами України, військового підрозділу та Запорозького козацтва. До речі, 37-й батальйон має безпосереднє відношення до запорозького козацтва. Він, ще за часів свого формування, вперше в історії Збройних сил України прийняв козацьку звичаєву присягу, освячену Українською православною церквою Київського патріархату.
Після урочистого зібрання перед мотопіхотинцями виступив хор “Жайвір” Пологівського козацького полку, додавши народними пісеньками бадьорого настрою воїнам-іменинникам.
Нагадаємо, створений на запорізькій землі 37-й ОМПБ, відсвяткував у суботу, 3 вересня, свій день народження у запорізькому парку Перемоги.

П. Олійник

Написать ответ

*