Запорізькі козаки – на захисті суспільного порядку

20.08.2014
от

З метою захисту області від екстремістських елементів, головою облдержадміністрації Валерієм Барановим був затверджений план спецоперації «Перехоплення». Відповідно до неї активісти козацького руху мають чергувати на блок-постах, посилювати охорону, перевіряти залізничні переїзди, станції та вокзали.

Як повідомив керівник громадського об’єднання «Культурно-історичне товариство «Запоріжжя козацьке» Дмитро Сухінін, перші перевірки було започатковано в Дніпропетровську.

— В сусідній області регулярні рейди проводяться вже протягом місяця. Тепер наша черга. Міжнародний союз козаків «Запорозька Січ» спільно зі співробітниками лінійної міліції також провели перші рейди на залізничних вокзалах міста. Враховуючи факти перетину українського кордону диверсантами, ця робота вкрай важлива та спрямована, перш за все, на те, щоб зберегти мир та спокій у нашому регіоні, — підкреслив громадський діяч.

Під час рейдів перевірялися адміністративні будинки, потяги Донецького, Луганського та Кримського напрямків, документи подорожуючих та їх багаж на предмет наявності вогнепальної зброї, вибухівки та інших небезпечних речовин.

За словами Дмитра Сухініна, ніхто з пасажирів не чинив опору, всі без винятку до вимушених перевірок поставилися з розумінням.

Написать ответ

*